Strony internetowe

Responsive Web Design

Wszystkie wykonane przeze mnie strony wykorzystują technikę RWD (responsive web design). Ze względu na ich blokową strukturę dobrze wyglądają na laptopach, tabletach, czy smartfonach. Są zaprojektowane według najnowszych i najbardziej rekomendowanych standardów programowania zalecanych i systematyzowanych przez World Wide Web Consortium (W3C).

znaker warszawa studio filmowe fotograficzne projektowanie www

HTML, JS, CSS, PHP

Strony zbudowane są w oparciu o najnowsze i stabilne wersje PHP, JS, CSS, HTML lub całe biblioteki typu Bootstrap, AngularJs, Redux.

 

CMS, SQL

Dzięki systemom bazodanowym SQL wykorzystanych przez systemy do zarządzania treścią (CMS) są wielofunkcyjne i łatwe w obsłudze. Zapraszam do portfolio.

CMS

Przykłady stron www

Strona wizytówka

Najprostsza z możliwych stron może być statyczna (HTML) lub dynamiczna (CMS). Z reguły składa się z kilku zakładek typu: Strona głowna, O mnie/ O nas, Nasze usługi, Referencje, Kontakt.

Strona portfolio

Przeznaczona dla osób, które chcą zaprezentować w internecie własną działalność, własne dokonania i projekty z możliwością ich cyklicznego dodawania. Elegancki i dedykowany projekt graficzny.

Strona statyczna

Strona umieszczona na serwerze i napisana w języku HTML, CSS, JS. Wykorzystująca właściwości i możliwości przeglądarki internetowej użytkownika.

Strona firmowa

Przeznaczona dla większej i mniejszej firmy, która prezentuje na stronie większy zakres towarów lub usług. Strona dynamiczna (CMS), z panelem administracyjnym, rozszerzona o np.: Aktualności, Newsletter, Media itp.

Strona blog

Adresowana do grona osób, których skupia określona tematyka. Blog powinien mieć łatwy w obsłudze panel adminisracyjny do codziennego i prostego publikowania informacji. Posiada wsparcie dla social network.

Strona dynamiczna

Strona wyposażona w system do zarządzania treścią (CMS). Stworzona w oparciu o język PHP i wykorzystująca bazy danych typu SQL.

Przykłady

Zobacz jak wyglądają strony, które zrobiłem ostatnio.

Image Source: Icon Finder

Scroll to Top