Strony na WordPress

Jako web designer korzystam z wielu dostępnych i gotowych narzędzi w internecie. Tworzę wielofunkcyjne witryny internetowe. Sklepy, blogi, portale lub fora.

Design na miarę potrzeb

Opracowuję strony dla klientów indywidualnych, małych firm, działalności gospodarczych lub mini sklepów. Kieruję się zasadą minimal design, minimal budget. 

Wychodzę naprzeciw oczekiwaniom

Odpowiadam na pytania szybko i w możliwie jasny sposób. Przed przystąpieniem do realizacji studiuję specyfikę działalności klienta. Zasięgam opini ekspertów, podglądam konkurencję. W realizacji zazwyczaj szukam sprawdzonych i najprostszych rozwiązań.

Zgodnie z przyjętymi standardami kodowania

Podążam za trendami technologicznymi. Wybieram najbardziej rekomendowane sposoby wyświetlania stron. Główne priorytety to szybkość i mobilność strony.

znaker warszawa studio filmowe fotograficzne projektowanie www

więcej usług i możliwości

Statystyki oglądalności

W ramach pozycjonowania strony wykorzystuję aplikacje monitorujące aktywność strony. Korzystam z Google Analytics, Google AdWords.

Tłumaczenia

Strony mogą istnieć w wielu jezykach równocześnie. Proponuję tłumaczenia dedykowane (angielski, niemiecki, włoski, francuski) lub tłumaczenia automatyczne generujące ruch na całym świecie.

Określanie budżetu

Sporządzam kosztorysy, opracowuję warianty cenowe usług.

Dynamika projektu

W miarę rozwoju firmy, zwiększonego popytu, wzrostu sprzedaży lub zapotrzebowania zawsze możemy rozwinąć projekt strony, dodać do niej nowe funkcje.

Media społecznościowe

Posiadam doświadczenie w działaniach marketingowych z wykorzystaniem mediów społecznościowych.

Łatwa obsługa

Wszystkie strony wyposażone są w łatwy w obsłudze panel administracyjny. Organizuję webinaria i szkolenia, na których tłumaczę podstawowe działanie stron i ich możliwości.

Strony internetowe

Dowiedz się więcej o tym jakie tworzę strony jako front-end developer

Responsive Web Design

Wszystkie wykonane przeze mnie strony wykorzystują technikę RWD (responsive web design). Ze względu na ich blokową strukturę dobrze wyglądają na laptopach, tabletach, czy smartfonach. Są zaprojektowane według najnowszych i najbardziej rekomendowanych standardów programowania zalecanych i systematyzowanych przez World Wide Web Consortium (W3C).

znaker warszawa studio filmowe fotograficzne projektowanie www

HTML, JS, CSS, PHP

Strony zbudowane są w oparciu o najnowsze i stabilne wersje PHP, JS, CSS, HTML lub całe biblioteki typu Bootstrap, AngularJs, Redux.

 

CMS, SQL

Dzięki systemom bazodanowym SQL wykorzystanych przez systemy do zarządzania treścią (CMS) są wielofunkcyjne i łatwe w obsłudze. Zapraszam do portfolio.

CMS

Przykłady stron www

Strona wizytówka

Najprostsza z możliwych stron może być statyczna (HTML) lub dynamiczna (CMS). Z reguły składa się z kilku zakładek typu: Strona głowna, O mnie/ O nas, Nasze usługi, Referencje, Kontakt.

Strona portfolio

Przeznaczona dla osób, które chcą zaprezentować w internecie własną działalność, własne dokonania i projekty z możliwością ich cyklicznego dodawania. Elegancki i dedykowany projekt graficzny.

Strona statyczna

Strona umieszczona na serwerze i napisana w języku HTML, CSS, JS. Wykorzystująca właściwości i możliwości przeglądarki internetowej użytkownika.

Strona firmowa

Przeznaczona dla większej i mniejszej firmy, która prezentuje na stronie większy zakres towarów lub usług. Strona dynamiczna (CMS), z panelem administracyjnym, rozszerzona o np.: Aktualności, Newsletter, Media itp.

Strona blog

Adresowana do grona osób, których skupia określona tematyka. Blog powinien mieć łatwy w obsłudze panel adminisracyjny do codziennego i prostego publikowania informacji. Posiada wsparcie dla social network.

Strona dynamiczna

Strona wyposażona w system do zarządzania treścią (CMS). Stworzona w oparciu o język PHP i wykorzystująca bazy danych typu SQL.

www

Przykłady

Zobacz jak wyglądają strony, które zrobiłem ostatnio.

Strona firmowa

Usługi ogrodnicze. Skład, korekta, fotoedycja, pozycjonowanie. Czas realizacji 5 tygodni.

Strona firmowa

Usługi samochodowe. Skład, redakcja, korekta, fotoedycja, pozycjonowanie, koncepcja. Czas przygotowania 3 tygodnie.

Strona firmowa

Usługi filmowe. Skład, korekta, fotoedycja, pozycjonowanie. Czas realizacji 4 tygodnie.

Strona firmowa

Usługi wysokościowe. Skład, korekta, fotoedycja, pozycjonowanie. Czas realizacji 5 tygodni.

Strona blog

Serwis informacyjny, blog. Skład, korekta, fotoedycja, pozycjonowanie. Czas realizacji 5 tygodni.

Strona serwis

Serwis filmowy, usługi filmowe. Informacje branżowe o produkcji filmowej.

Strona firmowa

Usługi krawieckie, projektant mody. Reklama sklepu z produktami typu handmade. 

Strona firmowa

Usługi gazowe, instalacyjne, elektryczne i budowlane. Redakcja, koncepcja. Czas realizacji 2 tygodnie.

Strona portfolio

Usługi fotograficzne, portfolio fotografa.

Scroll to Top